Meble młodzieżowe i dziecięce
startszukajpomoc

Znajdujesz się w:

Producenci

Tylko sprawdzone marki


meble vox BabyBest meble vox baggi bellamy berber drewex kolorino geuther haba jungle kettler miko pufy niermann Pietrus sauthon timoore toulemonde toulemonde

Subskrypcja

Raty


raty


Kontakt

Zadzwoń do nas.
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 można się z nami kontaktować pod numerami telefonów:
INFOLINIA 0 801 000 667


WARSZAWA +48 (22) 349 94 67

KRAKÓW +48 (12) 384 84 67

POZNAŃ +48 (61) 642 94 57

Na kontakt mailowy staramy się odpowiadać także w weekendy.

e-mail: info@mebledladziecka.pl

Sklep MebleDlaDziecka.pl zarządzany jest przez firmę Big Impact

NIP 951-217-07-67

REGON 141874103
WPISU DO EWIDENCJI 483118


Adres biura:
ul. Hlonda 8/117
02-972 Warszaw
a


W celu uniknięcia nieporozumień numer konta podajemy po mailowym lub/i telefonicznym omówieniu szczegółów takich jak np. dostępność kolorów, czas realizacji itp.


Wyświetl większą mapę

Urządzając pokój dziecięcy należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale także o potrzebach emocjonalnych i estetycznych Waszych pociech. Zarówno meble dla dzieci, jak i meble dla młodzieży powinny dawać szansę kreowania własnej, wymarzonej rzeczywistości, powinny współgrać z osobowością Waszych milusińskich. Oferowane przez nas meble dla dzieci oraz meble dla młodzieży pozwalają tworzyć rzeczywistość i przestrzeń, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie są wyznacznikiem stylu życia. Nasze meble wyróżniają się nieszablonową formą i kolorem, które jak nic innego korzystnie wpływają na rozwój psychofizyczny dziecka. Łóżeczka dla niemowląt, niebanalne i nowoczesne łóżka dla starszych dzieci, funkcjonalne i praktyczne biurka, komody, kolorowe pufy, rozmaitych kształtów sofy, takie właśnie są meble, jakie znajdziecie w naszej ofercie. Bogaty asortyment pozwoli Wam stworzyć bajkową przestrzeń, współgrającą z potrzebami Waszego dziecka. Nasze meble dla dzieci oraz meble dla młodzieży są doskonałą inspiracją do twórczej zabawy, efektywnej nauki, spełniają marzenia małej księżniczki, ciekawego świata odkrywcy oraz małego kierowcy. Nasze produkty łączą najwyższą jakość z niezwykłym komfortem i oryginalnym stylem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!