Meble młodzieżowe i dziecięce
startszukajpomoc

Znajdujesz się w:

Producenci

Tylko sprawdzone marki


meble vox BabyBest meble vox baggi bellamy berber drewex kolorino geuther haba jungle kettler miko pufy niermann Pietrus sauthon timoore toulemonde toulemonde

Subskrypcja

Raty


raty


O nas

Drogi Kliencie,

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na temat firmy, naszą historię, wartości oraz priorytety.

Informacje podstawowe

Sklep MebleDlaDziecka.pl zarządzany jest przez firmę Big Impact należącą do Mateusza Gordona i legitymującą się numerami:
NIP 951-217-07-67
REGON 141874103
WPISU DO EWIDENCJI 489118
Firma jest zarejestrowana pod adresem:
02-972 Warszawa, ul. Hlonda 8/117


Historia


Październik 2007 – od tego czasu zaprzyjaźniona firma, rozwijała się w dziedzinie handlu meblami, artykułami gospodarstwa domowego. Obecnie firma jest znana ze swoich usług eksportowych nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech, Dani, Norwegii.

Sierpień 2008 – powstała spółka, która prowadzi kompleksowo projekty aranżacji i wykończenia wnętrz.

Marzec 2009 – w odpowiedzi na zapytania Klientów, którzy często narzekali na mały wybór mebli dla dzieci oraz duże rozproszenie sklepów z takim asortymentem, powstaje największy pod względem asortymentu sklep z meblami dla dzieci MebleDlaDziecka.pl, początkowo w wersji beta.

Maj 2009 - powstaje firma BIG IMPACT, która zajęła się prowadzeniem sklepu MebleDlaDziecka.pl. Dzięki temu zostaje wyraźnie oddzielona strategia dla klienta indywidualnego, na którym sklep się koncentruje.

Nasza misja i wizja

Naszą misją jest dawanie jak największego wyboru klientowi w kategorii mebli dziecięcych, zapewnienie bezpiecznej dostawy i jak najkorzystniejszej ceny.

W ciągu kilku lat chcemy osiągnąć pozycję lidera w wielkości sprzedaży mebli dziecięcych w Polsce zarówno poprzez kanał internetowy jak i sieć sklepów stacjonarnych.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo
Wszystkie transakcje wykonywane przez nasz serwis są obsługiwane przez sprawdzonych dostawców usług płatności elektronicznej.
Dane naszych klientów pozyskane w czasie działalności sklepu są poufne i bez Państwa zgody nie będą przekazywane w żadnym wypadku i w żadnej formie osobom trzecim oraz innym podmiotom gospodarczym w zgodzie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z wymienioną ustawą informujemy, że klienci mają prawo do wglądu do swoich danych, modyfikacji oraz żądania do zaprzestania ich wykorzystywania.

Najwyższa jakość
Wszystkie zamieszczane w sklepach produkty są od sprawdzonych producentów. Użyte do ich produkcji materiały spełniają europejskie normy i zapewniają najlepszy rozwój dla Twojego dziecka.

Najszerszy asortyment.
Przekaz sklepu jest prosty: Jeśli szukasz mebli dla dziecka, to dobrze trafiłeś.
Nasi dostawcy to między innymi tacy producenci jak:  BABYBEST, BAGGI, BELLAMY, BOCIEK, CILEK, CLEONI, DANPOL, HABA, KETTLER, KLIK, NIERMANN STAND-BY, PIĘTRUS, PINIO, QUAX, SAUTHON, STEENS FOR KIDS, TIMOORE, TOME, TROLL NURSERY, TVILUM, VOX MEBLE, VitMat, LORENA CANALS, FRANK&PHIL, FUN DESK, JOOLZ

Dzięki temu zawsze znajdziesz mebel pasujący do potrzeb Twojego dziecka i Twojej kieszeni.

Klient nasz Pan.

Naszym zadaniem jest służyć szybką pomocą klientowi na każdym etapie dokonywania zakupu:
- doradzamy przy wyborze
- koordynujemy realizację zlecenia
- organizujemy transport
- pomagamy w przypadku reklamacji lub innych problemów.

Pod adresem mailowym info@mebledladziecka.pl jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu natomiast do kontaktu telefonicznego przez naszą infolinię zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9- 16, tel. 0-801-000-667.


Urządzając pokój dziecięcy należy pamiętać nie tylko o jego funkcjonalności, ale także o potrzebach emocjonalnych i estetycznych Waszych pociech. Zarówno meble dla dzieci, jak i meble dla młodzieży powinny dawać szansę kreowania własnej, wymarzonej rzeczywistości, powinny współgrać z osobowością Waszych milusińskich. Oferowane przez nas meble dla dzieci oraz meble dla młodzieży pozwalają tworzyć rzeczywistość i przestrzeń, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię, a jednocześnie są wyznacznikiem stylu życia. Nasze meble wyróżniają się nieszablonową formą i kolorem, które jak nic innego korzystnie wpływają na rozwój psychofizyczny dziecka. Łóżeczka dla niemowląt, niebanalne i nowoczesne łóżka dla starszych dzieci, funkcjonalne i praktyczne biurka, komody, kolorowe pufy, rozmaitych kształtów sofy, takie właśnie są meble, jakie znajdziecie w naszej ofercie. Bogaty asortyment pozwoli Wam stworzyć bajkową przestrzeń, współgrającą z potrzebami Waszego dziecka. Nasze meble dla dzieci oraz meble dla młodzieży są doskonałą inspiracją do twórczej zabawy, efektywnej nauki, spełniają marzenia małej księżniczki, ciekawego świata odkrywcy oraz małego kierowcy. Nasze produkty łączą najwyższą jakość z niezwykłym komfortem i oryginalnym stylem. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą!